Masivní dřevěné podlahy z tvrdých dřevin

Naší nabídku masivních dřevěných podlah uzavírá kolekce tuzemských tvrdých dřevin jasanu a dubu.

Podlahová prkna z jasanu i dubu jsou dodávána v přírodním stavu bez povrchové úpravy. Desky jsou vytmeleny a přebroušeny s jemnou (1 mm) fází ze všech stran, opatřeny čtyřstranné perem a drážkou. Dubová prkna mají rozměr 20x120 mm, 20 x 160 mm nebo 20 x 180 mm v napadajících délkách 1,5 - 3 m. V šířce 180 mm si můžete zvolit povrch hladký nebo kartáčovaný.

Masivní dřevěné podlahy z dubu a jasanu bez povrchové úpravy dávají prostor vaší kreativitě. Můžete zvýraznit přirozenou krásu těchto dřevin bezbarvým nátěrem nebo naopak natónovat tyto podlahy k nerozeznání od dražších tropických dřevin. Inspiraci naleznete níže ve fotogalerii nebo na našem krátkém videu. Ke konečné úpravě doporučujeme OSMO Tvrdé voskové oleje. Pro bezbarvou úpravu Tvrdý voskový olej Originál, pro tónovanou úpravu pak Tvrdý voskový olej barevný. Pro náročnější uživatele pak barevnou škálu rozšiřuje možnost použití Barevných olejů pro profesionální tónování podlah.

Zaujaly vás tyto podlahy?

  • Prohlédněte si katalog s doporučením k údržbě.
  • Nevíte jak objednat potřebné množství? Napište nám rozlohu místnosti v m2 a my vám spočítáme dodávku na celé balíky včetně prořezu.
  • Pokud vám není něco jasné kontaktujte nás!
  • Využijte vaší kreativity! OSMO nátěry vám to výrazně ulehčují!!
  • Zajímá vás cena? Prohlédněte si ceník.