O společnosti

Firma Translignum BM, s.r.o. je zaměřena hlavně na prodej polotovarů a výrobků ze dřeva a na sortiment, který vhodně doplňuje tuto nabídku.

Firma nabízí prostřednictvím dřevoprodeje v Návsí truhlářské řezivo, spárovku, obkladové a podlahové palubky, lišty, terasové dílce z tropických dřevin nebo z tepelně upraveného dřeva termowood.

Pro stavební firmy dodáváme OSB desky, lepené profily KVH, BSH, Duo/Trio hranoly, případně stavební řezivo. V rámci kompexního řešení dodávek pro naše obchodní partnery jsme zavedli prodej spojovacího materiálu, stavebního kování a kotevní techniky od firmy HPM-TEC.

K zateplení nových i rekonstruovaných budov dodáváme zatelovací systém z dřevovláknitých desek Pavatex. Pro opláštění budov nabízíme fasádní profily ze smrku, modřínu, cedru případně z tepelně upraveného dřeva.

Nabídku pro stavebníky a kutily doplňuje široká kolekce plovoucích podlah, jak laminátových, tak dřevěných. Speciální nabídku tvoří kolekce postaršených dubových podlah OLD CHAPEL.

Na ochranu dřeva před biotickými i abitickými činiteli nabízíme vhodné impregnace a lazury na dřevo. Vynikající ochranu dřeva poskytují voskovo-olejové nátěry firmy OSMO nebo Remmers.

Pro podlaháře zajišťujeme dodávky tmelů, lepidel či nivelačních hmot. K dispozici je i půjčovna brusek na podlahy.