Terasový systém Deck ClickDeck Clic

Deck Clic je revoluční podlaha z masivního dřeva vhodná pro vylepšení interiéru a exteriéru. Tato unikátní podlaha s modulovým systémem je vyráběna z uznávaných tropických tvrdých dřevin jako hlavní materiál pro použití v exteriéru, doplněný o inovativní "do sebe zapadající" systém podkladu (roštu) umožňující mnohonásobně využití.

 

V naší nabídce naleznete terasový čtverec Deck Clic v provedení dřevin bangkirai a merbau. Dřevina bangkirai vykazuje vysoký stupeň kroutivosti, proto není vhodné tuto terasu použít v místech s vysokými změnami klimatických podmínek (přímé slunce ap.). Více viz "Záruční podmínky DeckClic". Můžete volit mezi rozměry čtvercovými 45 x 45 cm nebo obdélníkovými 45 x 90 cm. Ukončení teras je umožněno systémem koncových a rohových lišt.

čtverec 45 x 45 bangkirai            čtverec 45 x 45 merbau            rovná lišta        rohová lišta

Terasové čtverce jsou ze spodní strany opatřeny patentovaným, voděodolným polypropylénovým roštem. Rošt je specielně konstruován pro venkovní použití, odolávající extrémním povětrnostním vlivům. Tolerance teploty pro použití Deck Clic teras je mezi -10 °C až do 50 °C, týká se hlavně PP roštu z důvodu zajištění jeho normální funkčnosti v tomto rozmezí. Rošt je konstruován tak, aby efektivně zajistil rychlé odtékání vody z povrchu dřeva. Tento efektivní systém prodlužuje životnost terasy a přitažlivý vzhled Deck Clic podlah.

V případě nepravidelných tvarů nebo rohů je možné přizpůsobit dlaždici do požadovaného rozměru nebo tvaru jednoduše použitím ruční nebo přímočaré pily. Nejdříve však před řezáním odstraňte šrouby. V řezné části můžete přeinstalovat část roštu obsahující zámek pro plynulé nastavení další dlaždice, nebo pro pevné uchycení k podkladu.