Terasy z WPC - dřevoplastu Perwoodterasa perwood

Spojením nejlepších vlastností dřeva a PVC vznikl nový produkt pro využití v exteriérech, který se vyznačuje vysoukou životností při minimálních nárocích na jeho údržbu. Perwood je složen z 50% dřeva a 50% PVC, což zaručuje vysoukou odolnost vůči vodě, parazitům i slunci.  Nevyžaduje žádnou povrchovou úpravu. Jeho použití je ideální zejména na terasách zahrad i restaurací, balkonech, v okolí bazénů ap.

V naší nabídce naleznete terasové profily ve třech provedeních - v základním provedení Home v rozměru 28x147 mm v délce 4 m s broušeným povrchem (povrch desky je pravidelně jemně zbroušen s cílem dosáhnout větší odolnosti povrchu proti poškrábání). Dále v plném profilu Massive s broušeným povrchem v rozměru 21x161 mm v délce 3m.

Top produktem je terasové prkno Grand Massive v plném profilu  z kvalitního WPC materiálu (50% dřevo a 50% PVC) s vysokou odolností a dlohodobou životností. Standardní rozměr terasového prkna je 21x161x3000 mm, lze dodat i v délkách na míru. Prkna jsou speciálně upravovány tzv. "embossováním" - vtisknutí nepravidelných vrypů do hladkého povrchu prkna. Velmi vysoká úroveň odolnosti proti znečištění a nejlepší hodnoty stálobarevnosti.

Výhody systému Perwood

  • složení materiálu Perwood předurčuje vysokou pevnost a odolnost
  • levný a jednoduchý systém montážních klipů umožňuje v případě nutnosti rozebrání jednotlivých desek
  • bezúdržbový povrch
  • možnost výroby "na míru" za příplatek 5%
  • záruka až 25 let
  • cena již od 154 Kč/bm

Zaujaly Vás terasy z WPC?