Tepelná izolace zdiva a základových desek

pěnové sklo pod základovou deskou

Velkou výhodou použití pěnového skla REFAGLASS je jednoduchá a rychlá instalace. Při použití štěrku z pěnového skla REFAGLASS není potřeba budovat tak hluboký základ, jako při použití klasického kameniva, což znamená méně práce a nižší náklady na stavební techniku. Pěnové sklo REFAGLASS umožňuje použití jako svislá tepelně izolační vrstva zdiva pod povrchem, následně funguje jako tepelná izolace a drenážní těleso zároveň.

Štěrk z pěnového skla REFAGLASS je možné použít jako náhradu extrudovaného polystyrenu a kamenného štěrku v konstrukcích podlahových desek. Použitím kombinace štěrku a desek z pěnového skla získáváte jedinečné řešení tepelné izolace stavby od základů až po střechu.

Tepelná izolace nádrží, bazénů, sportovních a jiných ploch s výhřevem

Další oblastí využití pěnového skla je izolace vodních ploch nebo sportovišť. Jako odlehčený tepelně izolační zásyp plně nahradí kombinaci polystyrenových desek a kamenného štěrku s pískem při izolaci nádrží a bazénů, kde je kladen důraz na zamezení úniku tepla. Díky nízké objemové hmotnosti nehrozí deformace stěn nádrží a bazénů vlastní vahou pěnového skla při vypuštění a vysoká pevnost v tlaku zabrání deformaci stěn při jejich napuštění.

vyhřívaný bazénzateplené hřiště

 

Ještě jste se nerozhodli?

  • Potřebujete skalkulovat cenu? Napište nám jaké množství v m3 potřebujete a my vám spočítáme cenu včetně dopravy na místo určení.
  • Pokud vám není něco jasné kontaktujte nás!