Venkovní obklady domů

Palubky a terasy

Důležitou pozici mezi tepelně upravenými profily zaujímají profily pro vnější úpravu fasád a dalších stavebních prvků. Jedná se o obkladové materiály vysokého kvalitativního i estetického standardu a dlouhodobé životnosti bez nutnosti další údržby v průběhu užívání.

Mezi klasické palubky napojované perem a drážkou patří profily UTV a UTS. Zvláštní oddíl ve výrobním programu tvoří palubky na polodrážku, jedná se o profily UYK a UYL.

Speciální místo v nabídce vnějších obkladových profilů mají profily Solar Shade Slath (SSS), které byly vyvinuty pro zastiňovací (žaluziové) systémy. Oproti předchozím druhům je jedich použití daleko všestrannější. Jejich výhodou je oboustranná pohledovost (použití v prostoru).Své místo má mezi fasádními obklady také hladký profil SHP 19 x 117 mm, který je možné instalovat s mezerami nebo překládáním přes sebe

Vnější obkladové profily THERMOWOOD jsou určeny k použití pro všechny druhy staveb od rodinných domů po výškové budovy.

panel systémVelice působivý design vytvoříte pomocí variantního řešení, kombinací tří šířek nového profilu Panel systém. Jsou to prkna s pérem a drážkou po celém obvodu. Dají se tedy nekonečně délkově napojovat. Mezi spoji zůstává spára 3 mm. Jenotlivé šířky 68 mm, 117 mm a 185 mm můžete libovolně střídat. Více o Panel systému na tomto odkazu.

 

Kam dále...

  • Hledáte informaci k montáži? Zde najdete základní informace.
  • Prohlédněte si ceník profilů termowood.
  • Pošlete nám rozměry a typ profilu a my Vám zašleme nabídku. Napište nám zde